Brýle

2206-00

Brýle Roy čiré

Kód: 2206-00

Brýle Roy čiré Lehké, poskytují neomezené zorné pole, integrovaný boční kryt, nastavitelný úhel zorníku a délka postranic, zorník odolný proti poškrábání, absorbují škodlivé UV záření. Použití: krátkodobé a pomocné činnosti v neprašném prostředí.
rám - nylon, zorník - polykarbonát

Brýle

2228-00

Brýle Spark kouřové

Kód: 2228-00

Brýle Spark kouřové Lehké, poskytují neomezené zorné pole, integrovaný boční kryt, nastavitelný úhel zorníku a délka postranic, zorník odolný proti poškrábání, absorbují škodlivé UV záření. Použití: krátkodobé a pomocné činnosti ve venkovním prostředí, vhodné pro řidiče.
rám - nylon, zorník - polykarbonát

Brýle

Imgxf00000101

Brýle Vito uzavřené čiré

Kód: 2202-00

Brýle Vito uzavřené čiré Uzavřené, přímé větrání, nastavitelná páska, absorbují škodlivé UV záření. Použití: vrtání, broušení.
rám - PVC, zorník - polykarbonát

Brýle

2209

Brýle Okula B-B 40 SVAR

Kód: 2209-TXX

Brýle Okula B-B 40 SVAR Otevřené ochranné brýle s bočními kryty, opatřeny svářečskými filtry, které slouží k ochraně očí před zářením vznikajícím při pájení, svařování a řezání kovů plamanem, vhodné pro svářeče, paliče a jejich pomocníky.
svářečské SVAR filtry

Brýle

2210

Brýle Okula B-V 24 SVAR

Kód: 2210-TXX

Brýle Okula B-V 24 SVAR Uzavřené ochranné brýle s očnicí s nepřímou ventilací a se sklopným rámem; očnice je osazena čirými zorníky, které slouží k ochraně očí před nárazem pomalu letících částic s dopadovou energií max. 0,56 J, sklopný rám je osazen svářečskými filtry, které slouží k ochraně očí před zářením vznikajícím při pájení, svařování a řezání kovů plamenem.
čirý zorník - polykarbonát, svářecí zorník - filtr SVAR

Ochrana zraku

Panthera

Ochranné brýle CXS PANTHERA, polarizační zorník

Polykarbonátové brýle s polarizačním kouřovým zorníkem nabízející ochranu UV 400. Minimalizace nežádoucích odlesků slunečních paprsků. Vhodné pro použití při řízení automobilu, jízdě na kole a rybaření. Vloženy do CXS sáčku na brýle.

Ochrana zraku

Fossa

Ochranné brýle CXS Fossa, čirý zorník

Polykarbonátové brýle se štíhlími pružnými postranicemi nezpůsobující tlak a možností nastavení úhlu zorníku.

Ochrana zraku

Margay

Ochranné brýle CXS Margay, čirý zorník

Polykarbonátové brýle v moderním designu. Měkčí materiál postranic v oblasti uší pro zvýšení komfortu uživatele. Nastavitelná gumička. Pěnové neoprenové polštářky pro lepší přilnutí k obličeji a ochranu proti prachu.

Ochrana zraku

Lynx-kourLynx-zl

Lynx

Ochranné brýle CXS LYNX

Ultralehké - 22 g, bez kovových částic, integrovaný chránič obočí, zaoblené provedení poskytuje výborné krytí a neomezené zorné pole, zorník ododlný proti poškrábání, absorbují škodlivé UV záření. Použití: činnosti pod umělým osvětlením, v šeru

Ochrana zraku

Jaguar

Ochranné brýle CXS JAGUAR, uzavřené, čirý zorník

Uzavřené, pohodlné a pružné, nepřímé větrání v horní a spodní části, univerzální nosník pro dokonalou těsnost, elastická, měkká a široká nastavitelná páska, vhodné přes dioptrické brýle. Vhodné pro autolakovny, lehký chemický průmysl, broušení.

Ochrana zraku

Venti

Ochranné brýle VENTI, uzavřené, čirý zorník

Uzavřené, nepřímé větrání, nastavitelná páska. Použití: vrtání, broušení, prašné provozy.

Ochrana zraku

Kid

Ochranné brýle KID, žlutý zorník

Lehké, poskytují neomezené zorné pole, integrovaný boční kryt. Vhodné pro krátkodobé a pomocné činnosti pod umělým osvětlením a v šeru, pro řidiče za snížené vidtelnosti.

Ochrana zraku

Visitor

Ochranné brýle VISITOR, čirý zorník

Přímé větrání, vhodné i přes dioptrické brýle. Vhodné pro návštěvy, brigádníky.

Ochrana zraku

Okula-b-b-19

Ochranné brýle OKULA B-B 19, čirý zorník

Uzavřené, přímá ventilace, absorbují škodlivé UV záření. Použití: mechanické obrábění kovů a veškerých tvrdých materiálů, práce s hrubým prachem.

Ochrana zraku

Okula-b-e7

Ochranné brýle OKULA B-E 7, čirý zorník

Uzavřené, nepřímá a částečně přímá ventilace, absorbují škodlivé UV záření. Vhodné pro mechanické obrábění kovů a veškerých tvrdých materiálů.

Ochrana zraku

Okula-b-b-40

Ochranné brýle OKULA B-B 40, čirý zorník

Boční kryty, nastavitelný úhel zorníku a délka postranic, absorbují škodlivé UV záření. Vhodné pro ruční i strojní obrábění kovů a tvrdých materiálů.