Dámské

 

Dámské

Kalhoty SIRIUS AISHA, dámské do pasu

Kód: 1185-KAVV

Kalhoty SIRIUS AISHA, dámské do pasu Dámské kalhoty do pasu, pevný pas s poutky na opasek, přední vakové kapsy, dvojité zadní kapsy, boční multifunkční kapsa.
canvas 65% polyester 35% bavlna, 270 g/m2

Dámské

Blůza SIRIUS NIKÉ, dámská

Kód: 1185-BLVV

Blůza SIRIUS NIKÉ, dámská Dámská blůza, rukávy do pružné manžety, kryté zapínání na zip a na druky, multifunkční náprsní kapsy, boční kapsy.
canvas 65% polyester 35% bavlna, 270 g/m2

Dámské

Kalhoty YVONA montérkové s náprsenkou modré, dámské

Kód: 1020-VV

Kalhoty YVONA montérkové s náprsenkou modré, dámské Dámské kalhoty s náprsenkou, náprsní kapsa na zip, pas v zadní části do gumy.
kepr 100% bavlna, 240 g/m2

Dámské

Kalhoty HELA montérkové, modré, dámské

Kód: 1065-VV

Kalhoty HELA montérkové, modré, dámské Dámské kalhoty do pasu, pevný pas, boční zapínání.
kepr 100% bavlna, 240 g/m2

Dámské

Blůza LADA montérková,modrá, dámská

Kód: 1090-VV

Blůza LADA montérková,modrá, dámská Dámská blůza, 3 přední kapsy, kapsa na tužku.
kepr 100% bavlna, 240 g/m2

Dámské

Kalhoty LUXY SABINA d. s náprs. modro-černé

Kód: 1190-ZAVV

Kalhoty LUX SABINA d.s náprs.modro-černé Dámské s kalhoty náprsenkou, zdvojená kolena, přední vakové kapsy, náprsní kapsa na zip, boční kapsy na metr a na mobil, pas v zadní části do gumy.
kepr 100% bavlna

Dámské

Kalhoty LUXY SABINA d. s náprs. zeleno-černé

Kód: 1191-ZAVV

Kalhoty LUX SABINA d.s náprs.zeleno-černé Dámské kalhoty s náprsenkou, zdvojená kolena, přední vakové kapsy, náprsní kapsa na zip, boční kapsy na metr a na mobil, pas v zadní části do gumy.
kepr 100% bavlna 260 g/m2

Dámské

Kalhoty LUXY SABINA d. s náprs. červeno-černé

Kód: 1192-ZAVV

Kalhoty LUX SABINA d.s náprs.červeno-černé Dámské kalhoty s náprsenkou, zdvojená kolena, přední vakové kapsy, náprsní kapsa na zip, boční kapsy na metr a na mobil, pas v zadní části do gumy.
kepr 100% bavlna

Dámské

Kalhoty LUXY ELENA dámské,červeno-černé

Kód: 1192-KAVV

Kalhoty LUX ELENA dámské,červeno-černé Dámské kalhoty do pasu, zdvojená kolena, pevný pas vzadu do gumy s poutky na opasek, přední vakové kapsy, boční kapsy na metr a na mobil.
kepr 100% bavlna

Dámské

Kalhoty LUXY ELENA dámské,zeleno-černé

Kód: 1191-KAVV

Kalhoty LUX ELENA dámské,zeleno-černé,vel.58 Dámské kalhoty do pasu, zdvojená kolena, pevný pas vzadu do gumy s poutky na opasek, přední vakové kapsy, boční kapsy na metr a na mobil.
kepr 100% bavlna

Dámské

Kalhoty LUXY ELENA dámské,modro-černé

Kód: 1190-KAVV

Kalhoty LUX ELENA dámské,modro-černé Dámské do pasu, zdvojená kolena, pevný pas vzadu do gumy s poutky na opasek, přední vakové kapsy, boční kapsy na metr a na mobil.
kepr 100% bavlna 260 g/m2

Dámské

Blůza LUXY DIANA dámská,modro-černá

Kód: 1190-BLVV

Blůza LUX DIANA dámská,modro-černá Dámská blůza, odepínací rukávy do manžety, kryté zapínání, kapsa na mobil, pas do gumy.
kepr 100% bavlna

Dámské

Blůza LUXY DIANA dámská,zeleno-černá

Kód: 1191-BLVV

Blůza LUX DIANA dámská,zeleno-černá Dámská blůza, odepínací rukávy do manžety, kryté zapínání, kapsa na mobil, pas do gumy.
kepr 100% bavlna

Dámské

Blůza LUXY DIANA dámská,červeno-černá

Kód: 1192-BLVV

Blůza LUX DIANA dámská,červeno-černá Dámská blůza, odepínací rukávy do manžety, kryté zapínání, kapsa na mobil, pas do gumy.
kepr 100% bavlna 260 g/m2

Dámské

Screenshot_2019-10-29-kalhoty-cxs-stretch-damske-stredne-modro-cerne

Kalhoty CXS STRETCH, dámské, středně modro - černé

Dámské montérkové kalhoty, strečová tkanina umožňující volný pohyb, pas s poutky na opasek, přední kapsy s kapsou na zip, multifunkční kapsy na obou stranách, kolena zesílena 600D polyesterem, dvě zadní kapsy - jedna s klopou, zadní spodní lem nohavice vyztužen 600D polyesterem, reflexní doplňky.

Dámské

Screenshot_2019-10-29-bluza-cxs-stretch-damska-stredne-modro-cerna

Blůza CXS STRETCH, dámská, středně modro - černá

Dámská montérková blůza, strečová tkanina umožňující volný pohyb, ramena vyztužena 600D polyesterem, rukávy s pružnou manžetou, kapsička s klopou na levém rukávu, kryté zapínání na zip a druky, náprsní kapsy - na druk a zip, boční kapsy na zip, regulovatelný pas, větrání na zádech, reflexní doplňky.

Dámské

Screenshot_2019-10-29-zahradniky-cxs-stretch-damske-stredne-modro-cerne

Zahradníky CXS STRETCH, dámské, středně modro - černé

Dámské montérkové kalhoty s náprsenkou, strečová tkanina umožňující volný pohyb, náprsní kapsa s klopou, pas s poutky na opasek, přední kapsy s kapsou na zip, multifunkční kapsy na obou stranách, kolena zesílena 600D polyesterem, dvě zadní kapsy - jedna s klopou, zadní spodní lem nohavice vyztužen 600D polyesterem, šle s gumou vzadu, reflexní doplňky.

Dámské

Screenshot_2019-10-29-bluza-cxs-phoenix-bellona-damska-sedo-cerna

Blůza CXS PHOENIX BELLONA, dámská, šedo - černá

Dámská montérková blůza z lehkého materiálu, rukávy s pružnou manžetou, zapínání na zip, náprsní kapsy s klopami, jednoduché boční kapsy. Díky odlehčené gramáži vhodná pro práci nejen v letním období, ale také celoročně ve vytápěných provozech.

Dámské

Screenshot_2019-10-29-kalhoty-cxs-phoenix-moneta-damske-sedo-cerne

Kalhoty CXS PHOENIX MONETA, dámské, šedo - černé

Dámské montérkové kalhoty z lehkého materiálu, pas s poutky na opasek, přední klínové kapsy, boční kapsa s klopou, kapsa na skládací/svinovací metr, zadní jednoduchá kapsa. Díky odlehčené gramáži vhodné pro práci nejen v letním období, ale také celoročně ve vytápěných provozech.

Dámské

Screenshot_2019-10-29-zahradniky-cxs-phoenix-hekate-damske-sedo-cerne

Zahradníky CXS PHOENIX HEKATE, dámské, šedo - černé

Dámské montérkové kalhoty s náprsenkou, z lehkého materiálu, náprsní kapsa s klopou, přední klínové kapsy, boční kapsa s klopou, kapsa na skládací/svinovací metr, zadní jednoduchá kapsa, šle vzadu na gumu. Díky odlehčené gramáži vhodné pro práci nejen v letním období, ale také celoročně ve vytápěných provozech.