SIRIUS

1185bl_2

Řada Sirius

Pro náročné uživatele pracovních oděvů nabízíme  značku SIRIUS. Tato moderní, ucelená řada oděvů Vám zaručí maximální komfort, moderní střih, vysokou kvalitu zpracování, snadnou údržbu a mnoho nápaditých detailů. V této řadě si vyberou jak muži, tak i ženy ze široké nabídky oděvních kombinací – kalhoty do pasu i s náprsenkou, blůzy, kraťasy, košile a trička. Tuto modelovou řadu můžete zakoupit ve dvou moderních barevných kombinacích – šedo-černá s oranžovými nebo zelenými detaily. Na tuto řadu je použit prvotřídní materiál s ohledem na vysoký komfort a dlouhodobě stálý vzhled – směsový materiál (BA/PES) s vysokou gramáží (270g/m2). Oděvy jsou v exponovaných místech navíc zesíleny materiálem 600D.

LUXY

Eda6_2

Řada Luxy

Tato univerzální řada pracovních oděvů je vhodná téměř pro každou profesi. ! Všechny oděvy této řady jsou kvalitně zpracovány a jejich detaily jsou neustále vylepšovány dle požadavků a podnětů našich zákazníků.V současné době dodáváme již 7 barevných kombinací.Do řady LUX jsme postupně přidali také zateplené varianty pro nejprodávanější barevné kombinace a nejnověji i dámská provedení.Samozřejmostí u této řady jsou dvojité švy na všech exponovaných místech, jako i zesílená kolena všech kalhot a kombinéz. Rovněž i různé kapsy a přihrádky na oděvech jsou upravovány tak, aby trendem a svou praktičností co nejvíce vyhovovaly uživateli. Používané materiály pro tyto modely jsou vždy ve složení 100% bavlna a tím zaručují uživateli vysoký komfort při práci. Materiály jsou kvalitní, vysrážené, stálobarevné a celkově splňují požadavky evropských norem pro pracovní oděvy.

ORION

1147_2

Řada Orion

Pro uživatele pracovních oděvu, kteří chtějí vypadat i v práci dobře a moderně, je připravena  značka ORION. V této ucelené řadě pánských pracovních oděvů naleznete blůzy, kalhoty do pasu i s náprsenkou, kombinézu a kraťasy. Celá řada je v několika barevných kombinacích, blůzy a kalhoty nyní v pěti barvách. Řada je dále doplněna o zimní zatepelné provedení kalhot s náprasenkou a blůzy. Materiál pro tuto oděvní řadu byl vybrán právě s ohledem na výborný vzhled po celou dobu užívání – směsový materiál (BA/PES) s vysokou gramáží (280g/m2). Tento materiál je na oděvech řady ORION doplněn o velmi praktické a bezpečnost zvyšující reflexní prvky, které jsou ale designově skryté a nijak nenarušují celkový vzhled.

STRETCH

Kalhoty_2

CXS STRETCH

tkanina umožňující volný pohyb, pas s poutky na opasek, speciální zasouvací patent v pase proti samovolnému rozepnutí, přední kapsy s kapsou na zip, multifunkční kapsy na obou stranách, kolena zesílena 600D polyesterem s možností vložení kolenních výztuh, dvě zadní kapy - jedna s klopou, zadní spodní lem nohavice vyztužen 600D polyesterem, reflexní doplňky. Doporučené použití: strojírenství, stavebnictví, lehký průmysl, automobilový průmysl, logistika, skladová manipulace, spedice, autoservisy, údržba, montáže, zemědělství, zahrada, hobby.

Materiálové složení 98% bavlna 2% elastan
Gramáž 250 g/m2
Velikost 46 - 64

LUXY BRIGHT

CXS LUXY jsou naší dlouholetou kolekcí, kterou vedeme ve spoustě barevných provedení a ve velké škále produktů. S cílem držet se moderních a aktuálních trendů jsme se rozhodli zavést novou řadu v této kolekci, a tou je CXS LUXY BRIGHT - oděv obohacený refl exními pruhy. Jsme si totiž vědomi, že v dnešní době se klade maximální důraz na vysokou viditelnost pracovních oděvů. Pro práci uvnitř nebo na místech bez potřeby většího zviditelnění nabízíme již tradiční sérii CXS LUXY.