Polomáčené a celomáčené

Rukavice SELA povrstvené PVC vel. 10

Kód: 0006-06

Rukavice SELA povrstvené PVC vel. 10 Rukavice pokryté silnou vrstvou PVC. Délka rukavice: 35 cm. Doporučené použití: olejnaté, nebo mokré prostředí. Odvětví: strojírenství, vodovody a kanalizace.
vložka - bavlna

Polomáčené a celomáčené

Rukavice KADO povrstvené PVC vel. 10

Kód: 0006-05

Rukavice KADO povrstvené PVC vel. 10 Rukavice pokryté silnou vrstvou PVC. Délka rukavice: 27 cm. Doporučené použití: olejnaté, nebo mokré prostředí. Odvětví: strojírenství, vodovody a kanalizace.
vložka - bavlna

Polomáčené a celomáčené

Rukavice PELA máčené v nitrilu vel. 10

Kód: 0006-11

Rukavice PELA máčené v nitrilu vel. 10 Nitril, pevná manžeta. Rukavice máčené v nitrilu s pevnou manžetou. Doporučené použití: olejnaté prostředí, práce s PHM. Odvětví: strojírenství, zemědělství, čerpací stanice.
vložka - bavlna

Polomáčené a celomáčené

Rukavice ARET máčené v nitrilu vel. 10

Kód: 0006-10

Rukavice ARET máčené v nitrilu vel. 10 Rukavice s bavlněnou vložkou máčené v modrém nitrilu s úpletovou manžetou. Doporučené použití: olejnaté prostředí, práce s PHM. Odvětví: strojírenství, zemědělství, čerpací stanice.
manžeta, vložka - bavlna

Polomáčené a celomáčené

Rukavice JOKI polomáč. v nitrilu

Kód: 0006-V9

Rukavice JOKI polomáč. v nitrilu Rukavice polomáčené v modrém nitrilu s úpletovou manžetou. Doporučené použití: olejnaté prostředí, práce s PHM. Odvětví: strojírenství, zemědělství, čerpací stanice.
vložka - bavlna

Polomáčené a celomáčené

Rukavice DETA polomáčené v latexu vel. 10

Kód: 0006-07

Rukavice DETA polomáčené v latexu vel. 10 Rukavice s dlaněmi a prsty máčenými ve žlutém latexu zdrsnělého pro lepší úchop s úpletovou manžetou. Doporučené použití: manipulace a práce s kluzkými předměty. Odvětví: zahradnictví, hobby.
hřbet - 50 % bavlna, 50 % polyester, vložka - bavlna

Polomáčené a celomáčené

Rukavice ROXY, polomáčené v latexu

Kód: 0001-8V

Rukavice ROXY, polomáčené v latexu Pletené rukavice povrstvené latexem. Doporučené použití: manipulace se zbožím, pomocné práce na staveništi. Odvětví: skladování a logistika, lehký průmysl, stavebnictví.
65% polyester, 35% bavlna

Polomáčené a celomáčené

Rukavice ALVAROS

Kód: R060004CVVV

Rukavice ALVAROS Rukavice s dlaněmi a prsty máčenými v Nitrilu a s pískovanou úpravou pro lepší úchop. Doporučené použití: Obecná manipulace, logistika a skladování.
polyesterový bezešvý úplet

Polomáčené a celomáčené

Rukavice ABRAK polyes. úpl. povrstvené nitrilem

Kód: 0001-V3

Rukavice ABRAK polyes.úpl.povrstvené nitrilem Rukavice s dlaněmi a prsty povrstvenými nitrilovou pěnou. Doporučené použití: práce ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostředí. Odvětví: stavebnictví, lehký průmysl.
polyesterový bezešvý úplet

Polomáčené a celomáčené

Rukavice BRITA máčené v PU

Kód: 0001-4V

Rukavice BRITA máčené v PU Rukavice s dlaněmi a prsty máčenými v polyuretanu. Doporučené použití: montáž, kontrola a balení malých součástek v suchém nebo lehce zaolejovaném prostředí. Odvětví: automobilový průmysl, elektronika, logistika a skladování.
nylonový bezešvý úplet

Polomáčené a celomáčené

Misti

Povrstvené rukavice MISTI, oranžovo-šedá,8” - 10”

Rukavice s dlanemi a prsty povrstvenými do 3/4 v nitrilu s prodyšnou úpravou a s PVC tercíky. Doporucené použití: práce ve vlhkém nebo lehce zaolejovaném prostredí. Odvětví: stavebnictví, automobilový prumysl, lehký prumysl, skladová manipulace.

Polomáčené a celomáčené

Brita-touch

Rukavice BRITA TOUCH, máčené v PU

Pletené bezešvé rukavice z polyesteru, s tenkou vrstvou polyuretanu v dlani a na prstech.V koncích palce, ukazováčku a prostředníku měděné vlákno pro práci s dotykovými displeji. 

Polomáčené a celomáčené

Ica

Rukavice ICA, máčené v nitrilu

Bezešvé rukavice z jemného polyesterového úpletu s dlaněmi a prsty povrstvenými směsí pěnového nitrilu a polyuretanu na vodní bázi s pískovou úpravou pro lepší úchop, pružný náplet.