Rukavice speciální

Rukavice TEMA štíp. kůže antivibrační vel. 10

Kód: 0004-08

Rukavice TEMA štíp. kůže antivibrační vel. 10 Antivibrační rukavice, ve dlani a dlaňové části prstů jsou všity polštářky z antivibračního materiálu Poreten. Doporučené použití: práce s vibračním ručním nářadím (pily, křovinořezy, zbíjecí kladiva, apod.). Odvětví: lesnictví, zahradnictví, stavebnicví, hobby.
dlaň - vepřovice lícová, hřbet - syntetická tkanina, manžeta - úplet

Speciální

Rukavice TEKPLAST kyselinovzdorné vel. 10

Kód: 0006-13

Rukavice TEKPLAST kyselinovzdorné vel. 10 Kyselinovzdorné rukavice. Doporučené použití: práce s kyselinami a louhy. Odvětví: laboratoře, chem. průmysl.
PVC povrstvení, vložka - bavlna

Speciální

Img2ae0000201

Rukavice RITA protipořezové,

Kód: 0001-V10

Rukavice RITA protipořezové, Rukavice s vysokou odolností proti prořezu, třída 5, bezešvý úplet. Použití: manipulace s předměty s ostrými hranami, přípravné práce u montáží, řezání malých, suchých nebo lehce zaolejovaných dílů a údržba. Odvětví: automobilový průmysl, sklářský průmysl, montáž bílého zboží.
polyethylenové vlákno UHMWPE, dlaň, hřbet a prsty povrstveny nitrilem

Speciální

Tema-2

Antivibrační rukavice TEMA, vel. 10

Antivibrační rukavice, ve dlani a dlaňové části prstů všity polštářky z antivibračního materiálu Poreten. Doporučené použití: práce s vibračním ručním nářadím (pily, křovinořezy, zbíjecí kladiva, apod.). Odvětví: lesnictví, zahradnictví, staveb

Speciální

Tekplast

Kyselinovzdorné rukavice TEKPLAST, vel. 10

Kyselinovzdorné rukavice. Doporučené použití: práce s kyselinami a louhy. Odvětví: laboratoře, chem. průmysl.

Speciální

Elektra_2

Dielektrické rukavice ELEKTRA, 500 V, vel. 11

Dielektrické rukavice. Ochrana před dotykovým napětím do 500 V. Délka rukavice: 36 cm. Doporučené použití: práce pod napětím. Odvětví: elektrikáři.

Speciální

Ultrafood

Kyselinovzdorné rukavice MAPA ULTRAFOOD

Kyselinovzdorné rukavice s velurovou úpravou a reliéfním vzorkem. Délka rukavice: 32 cm, tloušťka: 0,38 mm. Doporučené použití: řezání masa a ryb, manipulace s potravinami, filetování ryb. Odvětví: potravinářský průmysl.

Speciální

Telsol

Rukavice MAPA TELSOL 361, kyselinovzdorné, vel. 10

Chemické rukavice s prohnutými prsty a tvarovanou dlaní. Zdrsněný protiskluzný povrch. Délka rukavice: 35 cm, tloušťka 1,30 mm. Doporučené použití: údržba a manipulace, čištění a obecná údržba ve vlhkém prostředí, manipulace s barely s chemický